24.05.2024

Одежда для дома и отдыха

Сайт о моде и стиле

Інтер’єр вітальні

Інтер'єр вітальні

Інтер’єр вітальні займає особливе місце в будь-якому будинку або квартирі. Це кімната, де вся родина збирається разом, приймає гостей, відпочиває і розважається. І саме тому дизайну вітальні слід приділяти величезну увагу.Великою популярністю користується інтер'єр в італійському стилі. Стриманість і традиційність італійського стилю доведеться за смаком і молодій парі, і великій родині.

Інтер’єр вітальні

Підлогове покриття та стіни

При створенні інтер’єру у вітальні насамперед слід приділити увагу кольору. Італійський стиль відрізняється енергією і життєрадісністю. В кімнаті повинно бути багато світла і тепла. Тому у вітальні повинні переважати теплі, яскраві, соковиті відтінки. Червоний, помаранчевий, блакитний, бірюзовий — ці кольори як не можна краще підходять для інтер’єру в італійському стилі. Дана колірна гамма вітається і для декорування вікон, в тому числі і для штор. В італійський стиль вітальні чудово впишуться шторы гармошкой, або ексклюзивні римські штори.Підлогове покриття повинне бути максимально нейтральним: добре впишеться підлогу з натуральними відтінками деревини, а також цегляного, оливкової, пісочного кольору.Для прикраси стін часто використовують мальовничі фрески, барвисті мозаїки, настінні ілюстрації. Це привносить в інтер’єр елемент античної розкоші.

Освітлення

Освітлення — одна з головних складових в дизайні інтер’єру. У вітальні світло має бути м’яким, приглушеним. Він повинен створювати ілюзію сонячного світла. На стелю можна повісити розкішну люстру і доповнити її настінними світильниками, стилізованими під старовину. Наприклад, світильники українського виробництва відрізняються стильним дизайном і відмінною якістю, при цьому набуваючи безпосередньо від виробника можна непогано заощадити.

Меблі-Інтер’єр вітальні

При виборі меблів слід віддати перевагу витонченої класики, створеної з дерева цінних порід. Вона підкреслить красу і витонченість, властиві цьому стилю. Доповнити інтер’єр можна антикварними предметами: витонченим журнальним столиком, старовинними шафою для вин, комодом з різьбленими елементами.Ну, і наостанок необхідно приділити пильну увагу аксесуарам і дрібним деталям. Вони надають вітальні індивідуальність і неповторність, а інтер’єру — завершений вигляд. Для італійського стилю характерні ефектні й красиві речі. Тут будуть доречні картини в рамах під старовину, витончені статуетки з мармуру, свічники з бронзи, декоративні подушки. Головне, щоб все було виконано зі смаком і гармоніювало між собою.Слідуючи нехитрим радам, кожен зможе створити у себе вдома куточок сонячної Італії й насолодитися благородством і елегантністю італійського стилю.